De in ’s Hertogenbosch geboren Wilbert Pigmans is terug met een klapper van een hit ‘Jij Bij Mij’ waarin hij zich omringt met een nieuw creatief team.
Wilbert timmert al jaren aan de weg, maar brak in 2019 genadeloos door met de monsterhit ‘De Toreador’, waarmee hij zelfs een steve notering in de Nederlandse Top 40 behaalde. Sindsdien is Wilbert niet meer weg te denken uit de Nederlandstalige muziekscene. Diverse succesvolle singles en vele optredens in het land volgden, waarmee rasartiest Wilbert inmiddels een gevestigde naam is.
Afgelopen jaar is de zanger samen gaan werken met het team van Van De Watermakers.
De nieuwe single ‘Jij Bij Mij’ gaat over een liefde die na jaren alsnog mag opbloeien. De track is de eerste van dit trio met Wilbert, Hugo van de Water en Ralf Smetsers. Hugo en Ralf zijn bekend als de mannen achter de hits van o.a. Senna ‘Kleine Vogel’ en Frans Bauer en Kafke ‘Van Brabant Naar Bordeaux’.
Hiermee lijkt Wilberts lot in goede handen te liggen en zal er niets in de weg staan om ‘Jij Bij Mij’ uit te laten groeien tot een zomerhit.
